درباره ما

برج مسکونی مهتاب با 26000 متر مربع زیر بنای کل و 15000 متر مربع بنای مفید در 144 واحد با متراژهای 88 تا 136 متری یکی از برج های مجلل تهران می باشد ، این برج دارای 144 واحد در 13 طبقه با پارکینگ ها و لابی و 9 طبقه واحد ها می باشد که دارای محیطی آرام و چشم اندازی زیبا می باشد و قبل از ورود با چشم انداز زیبای پارک های اطراف مواجه خواهید شد ، با توجه به وجود تعداد زیاد پارکینگ ، 4 راهرو ، با وجود یک لابی مستقل ، اتاق تاسیسات و دو عدد آسانسور و یک عدد راهرو هیچ بیننده ای تعداد زیاد واحد ها را متوجه نخواهد شد .

آدرس : برج مجلل مهتاب ، واقع در صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، بلوار اباذر ، کوچه علیرضا شریفی (مهتاب) می باشد.

از امکانات برج می توان موارد زیر را بیان کرد :

تعداد طبقات : این برج در 9 طبقه مسکونی ، یک طبقه لابی و پارکینگ و سه طبقه پارکینگ با ورودی مجزا می باشد .

لابی برج : لابی برج مجلل مسکونی مهتاب با فضایی در حدود 1000 متر مربع و نورپردازی و طراحی حرفه ای اولین چیزی است که در هنگام ورود ،نظر هر بیننده ای را جذب می نماید .

آسانسورها : این برج دارای 8 آسانسور می باشد که 4عدد آن بزرگتر هستند که برای باربری نیز مناسب هستند ، هر چهار واحد دارای دو آسانسور و یک راهرو می باشد .

برق اضطراری : این برج دارای برق اضطراری می باشد که در مواقع قطعی برق ، 4 عدد آسانسور ، درب پارکینگ ها و برخی لامپ هایی که در محل های رفت و آمد هستند روشن خواهند ماند.

دوربین مداربسته : ساختمان مجهز به دوربین های مداربسته در محل های رفت و آمد اصلی و خیابان ساختمان می باشد .

سیستم اطفاء حریق : سیستم اطفاء حریق در پارکینگ ها دارای آب پاش هستند و در لابی ، راهروها ، لابی های واحد ها و داخل هر واحد آپارتمانی (پذیرایی ، اتاق ها و ...) دارای سنسور حساس به دود می باشد و این سنسورها به سیستم مرکزی نصب شده در لابی متصل می باشد ، تا در صورت بروز آتش سوزی لابی من ها سریعا مطلع شوند که چنین خطری رخ داده است .

مجموعه استخر ، سونا ، جکوزی : این مجموعه فوق العاده کامل ، دارای استخر ، سونا خشک و بخار ، و جکوزی می باشد و فقط مختص ساکنین ساختمان می باشد و روزهای فرد مخصوص آقایان و روزهای زوج مخصوص خانم ها می باشد و همیشه یک نفر نجات غریق در استخر حضور خواهند داشت ، این استخر در زیرزمین سوم می باشد .

پارکینگ ها : این ساختمان دارای 4 طبقه پارکینگ می باشد که سه طبقه آن از طریق درب سمت ورودی سمت راست ساختمان و یک طبقه از طریق درب ورودی سمت چپ ساختمان در دسترس می باشد ،تعداد پارکینگ ها 217 عدد می باشد و امکان خریداری دو پارکینگ برای یک واحد آپارتمانی مهیا می باشد ، این پارکینگ ها دراای رمپ های استاندارد و امکان گردش و مانور آسان در همکف و سه طبقه زیرزمین می باشند .

متراژ واحد ها : در این ساختمان چهار دسته واحد آپارتمانی وجود دارد ، واحدهای 88 متری دوخوابه ، واحد های 98 متری دوخوابه ، واحدهای 136 متری سه خوابه و واحد های 94 متری دو خوابه 

انباری : دارای انباری مجرا برای هر واحد مسکونی در حدود سه متر مربع می باشد .

حیاط : دارای دو حیاط جنوبی و شمالی می باشد ، حیاط جنوبی ، حیاط اصلی بوده و دارای آب نما و چشم اندازی فوق العاده می باشد .

نورگیری مناسب لابی ها و راه پله ها : کلیه لابی ها و راه پله دارای نورگیری مناسب طبیعی بوده و هیچ بخشی از ساختمان از این امکان مستثنی نمی باشد .

دسترسی مناسب از لابی همکف : از لابی همکف برای طبقات بوسیله هشت دستگاه آسانسور و چهار دستگاه راه پله با نورگیری از شمال و جنوب و حیاط مرکزی می باشد.

حیاط مرکزی : آب نما و محوطه سازی در حیاط مرکزی ساختمان انجام شده است و منظره ای بسیار زیبا به ارمغان آورده است .

سالن اجتماعات : سالن اجتماعات با تجهیزات کامل در زیرزمین دوم وجود دارد که بسیار مجهز و قابلیت پذیرایی بیش از 150 نفر را دارا می باشد و دارای دو درب ورودی از حیاط (بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین و کاملا مجزا) و یک درب از پارکینگ اول برای مواقع اضطراری می باشد و درای آب ، برق ، اطفاء حریق ، دستشویی و گاز می باشد .

سیستم گرمایش و سرمایش کاملا مستقل : هر واحد دارای یک پکیج و مینی چیلر سقفی مستقل می باشد .

بالکن یا تراس ها : از مزیت ها و طراحی حرفه ای این برج مجلل و مجهز وجود یک بالکن و تراس برای هر واحد مسکونی می باشد و هیچ واحد مسکونی در این برج این امکان مستثنی نخواهد بود .

شوتینگ زباله : تمامی طبقات مجهز به شوتینگ زباله می باشد .

دسترسی لابی ها به یکدیگر : این ساختمان دارای چهار بلوک مجزا می باشد که دو به دو به یکدیگر متصل می باشد ، بنابراین همیشه 4 آسانسور در اختیار واحد ها خواهد بود و هیچ گاه از بابت دسترسی به آسانسور به مشکل بر نخواهید خورد .

سازه : دراای سازه بتنی استاندارد و مقاوم در برابر زلزله

پوشش کف : پوشش کف واحد ها پارکت ترکیه ای می باشد .

درب ها ورودی واحد ها : درب های ورودی ضد سرقت ساخت ترکیه ، روکش PVC با کلاف روسی می باشد .

پنجره ها : کلیه پنجره ها UPVC با یراق آلمانی و شیشه های دوجداره می باشند .

سرویس بهداشتی : سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی در تمامی واحد ها تعبیه شده است .

کابینت ها : بدنه کابینت ها از جنس تمام MDF و درب های آن از جنس HIGH GLASS ترکیه ای و یا آلمانی می باشند .

کلید و پریز : کلید و پریز ها ایرانی درجه یک مجهز به سیستم ارتینگ می باشند .

آنتن و ماهواره : کلیه واحد ها و اتاق خواب ها دارای آنتن و ماهواره مرکزی و آیفون تصویری می باشد .

ریموت دربها : دو درب پارکینگ ها دارای ریموت کنترل از نوع ایتالیایی می باشد .

شیر آلات : شیرآلات از نوع KWC ساخت سوئیس می باشند .

 

تاریخ تحویل ساختمان به واحدها و سکونت برخی از ساکنین ابتدای سال 1392 بوده است .

بخش های برج

Poker websites gbetting.co.uk/poker sign up bonuses